Buraya Türk kullanıcılar için bir başlık gerekli bence.

Free Member
tasbiyke
Merhaba ArkadaÅŸlar,

Ben yeni üyeyim ve sistemi yeni kullanacak olan birisiyim. Sistemin çok kolay olduğu ve ilk başlayanlar için çok tavsiye edildiğini görerek sisteme kayıt oldum. Benim burada anlayamadığım konu Toptancıları bulduktan sonra toptancının sayfasından bilgileri alıp ebay yoluyla satış yapma işlemi nasıl olacak. Yani bu işi bilen birisi detaylı bir şekilde anlatsa araştırmalarımda toptancıya kadar gösteriyor sonrası yok.

Free Member
thecran
al benden de o kadar bende yeniy,im biri yardımcı olursa iyi olur

Site Admin
richelle_salehoo
Welcome to SaleHoo, thecran :)

Please refrain from posting in other languages. It would be much easier for us to help you if you write your posts in English. You can use Google Translate to help you translate your messages to English.

May i ask what particular aspect do you need help with? I would be happy to assist you.

You may want to start reading through guides - Link hidden: Login to view and the forum is a great treasure of knowledge.

Talk soon...

Richelle

Customer Support Manager
SaleHoo Group Limited
Sell more with your own professionally designed and search optimized e-commerce website. Check out Link hidden: Login to view now!

Wait! Want Some FREE Supplier Details?

Discover four of the most profitable niches on eBay and get details for the best suppliers for these niches. Enter your details below and we will send them instantly.

Thanks! Please check your email inbox.

Your list of profitable markets and supplier details are on their way to your email inbox.
Be sure to add support@salehoo.com to your safelist to ensure we can deliver the free suppliers details to you.

If you haven't received an email from us in 5 minutes, please check your spam folder or email us at support@salehoo.com.